Strefa pomocy
Aparaty ortodontyczne dla dzieci - pomóż rodzinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez TOMASZ32-VAD   
środa, 09 stycznia 2019 15:28

Obecnie koszt aparatów ortodontycznych wraz z leczeniem to koszt kilku tysięcy zł dla dzieci, które ukończyły już 12 rok życia. Państwo nie refunduje już takich aparatów jak i leczenia związanego z założeniem takich aparatów. Dla wielu rodzin to poważny problem, nawet przy wsparciu państwa w postaci programu 500+.

 

Dla rodziny z 4-ką dzieci o których mowa to jest dosyć duży koszt przekraczający znacznie możliwości finansowe, tym bardziej gdy jedno z rodziców jest osobą niepełnosprawną. Dlatego proszę wszystkich, którzy mogą pomóc ofiarować tyle ile mogą aby wesprzeć rodzinę dając dzieciom szanse na piękny uśmiech przy prostych zębach. Każdy może ofiarować swoje małe "ja",swoje serce aby dzieci mogły cieszyć się pięknym uśmiechem. Dla nas może się to wydawać mało ważne ale dla dziecka wobec rówieśników jest to poważny problem, w późniejszym etapie życia jeszcze większy.

 

 

Poprawiony: czwartek, 10 stycznia 2019 13:57
Więcej…
 
Fundacja Inigo: Warsztaty, wykłady spotkania PDF Drukuj Email
Wpisany przez TOMASZ32-VAD   
środa, 09 listopada 2016 15:05

Po raz kolejny mam przyjemność poinformowania czytelników o organizowanych przez Fundację Inigo wykładach, spotkaniach i warsztatach, które mają pomagać wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy zarówno w sprawach psychologicznych jak i duchowych. Poniżej przedstawiam informacje przesłane naszej redakcji przez Fundację na temat organizowanych spotkań, warsztatów, wykładów. Myślę, że w obecnych czasach takie wykłady, warsztaty mogą być bardzo dobra pomocą dla wielu z nas. Często boimy się lub wstydzimy prosić o pomoc w sprawach naszego życia emocjonalnego, wyrażania uczuć itp sprawach, ale czas otworzyć się na niesioną przez Fundacje pomoc i skorzystać z takich form pomocy. Myślenie, że sami sobie damy rade ze wszystkim często prowadzi nas do poważnych problemów związanych z załamaniem psychicznym depresją. Skorzystanie w odpowiednim czasie z pomocy może nas uchronić przed takimi problemami. Pamiętajmy również, że nasze problemy mogą wpływać na życie naszych dzieci, na ich przeżywanie różnych sytuacji. Jeśli my sami nie skorzystamy z pomocy wtedy, gdy nam jest ona potrzebna to mogą to odczuć nasze dzieci - w taki sposób możemy zafundować naszym dzieciom niepotrzebne problemy, cierpienie.

 

Korzystajmy z pomocy, jeśli jest ku temu okazja. Fundacja Inigo zaprasza.

 

Redakcja serwisu

 

Poprawiony: środa, 09 listopada 2016 19:40
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4